Tub LED 25 W G13 6500K Elmos
- 93,00 MDL
➤ Tub LED 25 W G13 6500K Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, T
| Specificații | |
| Dimensiune | 120 cm |
| Flux luminos | 1200LM |
| Marca | Elmos |
| Nume | Tub LED |
| Plinta | G13 |
| Putere kW;W | 25 W |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md