Spot luminos HL625 20 W Horoz
- 195,80 MDL
➤ Spot luminos HL625 20 W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Culoare | Mat Crom |
| Dimensiune | 190 x 90 x 130 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Număr de becuri | 2 |
| Nume | Spot luminos |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 20 W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Patrat |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md