Proiector LED pe șina HL-TRL12 10W Elmos
- 179,00 MDL
➤ Proiector LED pe șina HL-TRL12 10W Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Durata de viață (h) | 40000 h |
| Flux luminos | 700LM |
| Marca | Elmos |
| Nume | Proiector LED pe șina |
| Putere kW;W | 10W |
| Temperatura de culoare | 4000K |
| Tensiune | 230 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md