Proiector LED HL175LE 10 W Horoz
- 195,00 MDL
➤ Proiector LED HL175LE 10 W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldove
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 143 x 120 mm |
| Durata de viață (h) | 20000 h |
| Flux luminos | 500LM |
| Grad de protecție | IP65 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Proiector LED |
| Putere kW;W | 10 W |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md