Motor electric AIR 180 22.0 KW 3000 MOGILEVSK
- 22.950,00 MDL
➤ Motor electric AIR 180 22.0 KW 3000 MOGILEVSK a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regi
| Specificații | |
| Dimensiune | 670 x 350 x Ø48 mm |
| Greutate | 170 kg |
| Înălțime | 180 |
| Marca | MOGILEVSK |
| Metoda de fixare | Talpă/Flanşă |
| Număr de stâlpi | 2P |
| Nume | Motor electric |
| Pachet | S |
| Putere kW;W | 22.0 KW |
| Rotații | 3000 |
| Tensiune | 380 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md