Maşină de găurit cu percuţie PSB 750 RCE 750W Bosch
- 2.455,00 MDL
➤ Maşină de găurit cu percuţie PSB 750 RCE 750W Bosch a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in oric
| Specificații | |
| Diametrul max. de găurire pentru lemn | 40 mm |
| Diametrul maxim de găurire în oțel | 13 mm |
| Diametrul maxim de găurire pentru beton | 20 mm |
| Frecvența de lovire | 48000 bpm |
| Marca | BOSCH |
| Nume | Maşină de găurit cu percuţie |
| Putere kW;W | 750W |
| Rotații | 3000 |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md