Indicator led EXIT – WC HL330L Horoz
- 172,00 MDL
➤ Indicator led EXIT – WC HL330L Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mol
| Specificații | |
| Baterie | 1.2V 600 mAh |
| Dimensiune | 355 x 150 x 125 mm |
| Durata de viață (h) | 20000 h |
| Flux luminos | 50LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Indicator led EXIT — WC |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md