Felinar LED JM-WT CPV 36W alb Elmos
- 200,00 MDL
➤ Felinar LED JM-WT CPV 36W alb Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mold
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 1245 x 80 x 64 mm |
| Grad de protecție | IP65 |
| Marca | Elmos |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Felinar LED |
| Putere kW;W | 36W |
| Tensiune | 220-240 V |
| Tip de material | Plastic/Sticlă |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md