Felinar LED HL689L 15W 6000K mat Crom Horoz
- 196,00 MDL
➤ Felinar LED HL689L 15W 6000K mat Crom Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiun
| Specificații | |
| Culoare | Mat Crom |
| Dimensiune | 177 x 43 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 1055LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Felinar LED |
| Putere kW;W | 15W |
| Temperatura de culoare | 6000K |
| Tensiune | 220-240 V |
| Tip | SMD |
| Tip de material | Aluminiu |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md