Felinar LED HL179L 36W alb Horoz
- 1.249,00 MDL
➤ Felinar LED HL179L 36W alb Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldove
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 2200LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Număr de becuri | 3 |
| Nume | Felinar LED |
| Putere kW;W | 36W |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md