Felinar JM-97-2 36W argintiu Elmos
- 199,00 MDL
➤ Felinar JM-97-2 36W argintiu Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldo
| Specificații | |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiune | 1200 cm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Elmos |
| Număr de becuri | 2 |
| Nume | Felinar |
| Putere kW;W | 36W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md