Felinar de gradina FL5018H 60W alb Philips
- 89,00 MDL
➤ Felinar de gradina FL5018H 60W alb Philips a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 264 x 171 mm |
| Grad de protecție | IP65 |
| Marca | Philips |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Felinar de gradina |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 60W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Sticlă |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md