Felinar de gradina 50W Horoz
- 128,30 MDL
➤ Felinar de gradina 50W a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transni
| Specificații | |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 90 x 1 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Grad de protecție | IP65 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Felinar de gradina |
| Plinta | MR16 |
| Putere kW;W | 50W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal/Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md