Dulie HL 581
- 14,00 MDL
➤ Dulie HL 581 a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transnistriei.
| Specificații | |
| Curent (A) | 2A |
| Dimensiune | 55 x 40 x 25 mm |
| Marca | Horoz |
| Nume | Dulie |
| Plinta | E14 |
| Tensiune | 250V |
| Tip | Cu filet |
| Tip de material | Carbolit |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md