Demaror MINI KM25-40 40A 230 V
- 312,00 MDL
➤ Demaror MINI KM25-40 40A 230 V a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Curent (A) | 40A |
| Dimensiune | 66 x 54 x 85 mm |
| Frecvență | 50 Hz |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | IEK |
| Nume | Demaror |
| Temperatura | de la -5°С pînă la +40°С |
| Tensiune | 230 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md