Corp de iluminat stradal LED HL 193L 30W Horoz
- 1.476,00 MDL
➤ Corp de iluminat stradal LED HL 193L 30W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice reg
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Culoare | Sur |
| Dimensiune | 360 x 175 x 90 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 2700LM |
| Grad de protecție | IP65 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Corp de iluminat stradal LED |
| Putere kW;W | 30W |
| RPM de ieșire | 6400K |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md