Corp de iluminat LED HL516L 70W 6400K Horoz
- 3.709,00 MDL
➤ Corp de iluminat LED HL516L 70W 6400K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiun
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Culoare | Crom |
| Dimensiune | 900 x 460 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 3400LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Corp de iluminat LED |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 70W |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 240V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md