Corp de iluminat LED HL2001L 4W Horoz
- 79,00 MDL
➤ Corp de iluminat LED HL2001L 4W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mo
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 300 mm |
| Durata de viață (h) | 20000 h |
| Flux luminos | 640LM |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Corp de iluminat LED |
| Plinta | T5 |
| Putere kW;W | 4W |
| Temperatura de culoare | 6400K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Plastic |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md