Corp de iluminat HL747 3*40W 3000K crom Horoz
- 269,80 MDL
➤ Corp de iluminat HL747 3*40W 3000K crom Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regi
| Specificații | |
| Culoare | Crom |
| Dimensiune | 180 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Corp de iluminat |
| Plinta | G9 |
| Putere kW;W | 3*40W |
| RPM de ieșire | MAT CHROM |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md