Corp de iluminat HL611 20 W Horoz
- 119,90 MDL
➤ Corp de iluminat HL611 20 W Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldov
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 200 x 95 x 170 mm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Număr de becuri | 2 |
| Nume | Corp de iluminat |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 20 W |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | Rotund |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md