Corp de iluminat BDY3201SN 26 W alb Horoz
- 285,00 MDL
➤ Corp de iluminat BDY3201SN 26 W alb Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Durata de viață (h) | 40000 h |
| Grad de protecție | IP64 |
| Marca | Horoz |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Corp de iluminat |
| Putere kW;W | 26 W |
| Temperatura de culoare | 4000K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip de material | Metal |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md