Bec LED 3W GU10 Horoz
- 120,00 MDL
➤ Bec LED 3W GU10 Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transnis
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 50 x 60 mm |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec LED |
| Plinta | GU10 |
| Putere kW;W | 3W |
| Temperatura de culoare | 5500K |
| Tensiune | 220-240 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md