Bec halogen 40W
- 16,30 MDL
➤ Bec halogen 40W a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transnistriei.
| Specificații | |
| Clasa energetică | C |
| Dimensiune | 45 x 13 mm |
| Durata de viață (h) | 2000 h |
| Flux luminos | 480LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec halogen |
| Opțiuni | Flux luminos variabil |
| Plinta | G9 |
| Putere kW;W | 40W |
| Temperatura de culoare | 2700K |
| Tensiune | 220-240 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md