Bec econom 9W E14 2700K Horoz
- 45,00 MDL
➤ Bec econom 9W E14 2700K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei,
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Durata de viață (h) | 6000 h |
| Flux luminos | 215LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec econom |
| Plinta | E14 |
| Putere kW;W | 9W |
| Temperatura de culoare | 2700K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md