Bec cu descărcare in gaze 400W E40 5200K Elmos
- 87,20 MDL
➤ Bec cu descărcare in gaze 400W E40 5200K Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice reg
| Specificații | |
| Clasa energetică | A |
| Dimensiune | 120 x 290 mm |
| Durata de viață (h) | 16000 h |
| Flux luminos | 35000LM |
| Marca | Elmos |
| Nume | Bec cu descărcare in gaze |
| Opțiuni | Prin balast |
| Plinta | E40 |
| Putere kW;W | 400W |
| Temperatura de culoare | 5200K |
| Tensiune | 220 V |
| Tip | DRL |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md