Bandă LED 14.4W/M IP20
- 179,00 MDL
➤ Bandă LED 14.4W/M IP20 a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldovei, Transni
| Specificații | |
| Culoare | Verde |
| Curent (A) | 5A |
| Grad de protecție | IP20 |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bandă LED |
| Putere kW;W | 14.4W/M |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune | 12V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md