Bandă LED 14.4W/M 1500K IP54 Horoz
- 32,90 MDL
➤ Bandă LED 14.4W/M 1500K IP54 Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Moldo
| Specificații | |
| Culoare | Verde |
| Curent (A) | 6A |
| Dimensiune | 1000 x 7 x 3 mm |
| Durata de viață (h) | 30000 h |
| Flux luminos | 4320LM |
| Grad de protecție | IP54 |
| Marca | Horoz |
| Metoda de fixare | Bandă autoadezivă |
| Nume | Bandă LED |
| Putere kW;W | 14.4W/M |
| Temperatura de culoare | 1500K |
| Tensiune | 12V DC |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md