Felinar de gradina L/SM 60W alb Elmos
- 129,00 MDL
➤ Felinar de gradina L/SM 60W alb Elmos a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mo
| Specificații | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | Ø250 mm |
| Grad de protecție | IP65 |
| Marca | Elmos |
| Număr de becuri | 1 |
| Nume | Felinar de gradina |
| Plinta | E27 |
| Putere kW;W | 60W |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md