Bec incandescent 40W E14 2800K Horoz
- 8,90 MDL
➤ Bec incandescent 40W E14 2800K Horoz a producătorului produs electric sau electrotehnic de calitate superioară care poate fi cumpărat online în magazinul nostru la cel mai bun preț!✔ Cu livrare rapidă în raza orașului Chișinău și in orice regiune a Mol
| Specificații | |
| Clasa energetică | C |
| Dimensiune | 115 x 41 mm |
| Durata de viață (h) | 1000 h |
| Flux luminos | 2400LM |
| Marca | Horoz |
| Nume | Bec incandescent |
| Opțiuni | Flux luminos variabil |
| Plinta | E14 |
| Putere kW;W | 40W |
| RPM de ieșire | CANDELA FROS |
| Temperatura de culoare | 2800K |
| Tensiune | 220 V |
Nu există opinii pentru acest produs.
Chișinău, str. Bacioii Noi 14/3
E-mail: info@1111.md